MGID rozszerza swój zasięg w Polsce, podpisując umowę z CMC Media

MGID rozszerza swój zasięg w Polsce, podpisując umowę z CMC Media

MGID, globalna platforma reklamowa dla reklam natywnych, reklamy wideo oraz reklam displayowych, ogłosiła nawiązanie współpracy z CMC Media, w związku z rozszerzeniem własnej sieci wydawców w Polsce.


MGID, globalna platforma reklamowa, ogłasza współpracę z CMC Media — największą w Polsce grupą wydawców lokalnych. Kooperacja ta daje możliwość połączyć reklamodawców MGID z odbiorcami z ponad 100 serwisów CMC Media, w tym sochaczew.pl, sucha24.pl, lowicz24.eu, 24jgora.pl i wielu innych.


CMC Media to platforma SaaS z 20-letnim doświadczeniem w tworzeniu i zarządzaniu polskim lokalnym środowiskiem cyfrowym. Platforma działa zgodnie z najnowszymi trendami w technologii mobilnej, z naciskiem na spełnianie standardów Google, koncentrując się na monetyzacji i zwiększaniu przychodów wydawców.


W ramach zawartej umowy, CMC Media włączyli bardzo skuteczne miejsca docelowe MGID do swojego portfolio, zapełniając reklamodawcom MGID dostęp do lokalnych użytkowników przez 100% „brand-safe”, trafne oraz przyciągające wzrok jednostki reklamowe. Z kolei wydawcy mają możliwość zwiększyć monetyzację oraz polepszyć doświadczenie użytkowników dzięki systemowi rekomendacji treści MGID.


„MGID stale poszerza swój zasięg na każdym rynku i pogłębia relacje z kluczowymi partnerami w Polsce. Z przyjemnością informujemy o rozpoczęciu współpracy z CMC Media — jedną z największych grup wydawniczych w Polsce” —  powiedział Sergey Denisenko, CEO MGID. „Cieszymy się na współpracę z podobnie myślącą firmą i zapewniamy rozwiązańie w zakresie rekomendacji treści, które nagradza odbiorców doświadczeniem wysokiej jakości, a wydawców – różnymi opcjami monetyzacji.”


„Bardzo wysoko oceniamy jakość współpracy w zakresie obsługi reklamy natywnej oferowanej przez MGID. Obsługa naszej sieci od samego początku przebiega bardzo sprawnie, na każdym etapie konsultanci firmy wspierali proces testowania i wdrożenia. Usługę MGID wyróżnia duza dbałość o aspekty techniczne, od początku naszej współpracy wbudowany kod żadnego razu nie zakłócił działania witryny i zawsze był zgodny z obowiązującymi lokalnymi standardami, jednocześnie spełniając restrykcyjne wymagania Google — Core Web Vitals” — powiedział Marcin Ryński, CEO CMC Media.


O MGID

MGID to globalna platforma reklamowa, która pomaga markom docierać do unikalnych lokalnych odbiorców na dużą skalę. Wykorzystuje ukierunkowaną na prywatność technologię opartą na sztucznej inteligencji, aby wyświetlać wysokiej jakości, trafne reklamy w środowiskach bezpiecznych dla marki. Firma oferuje różne formaty reklam, w tym reklamy natywne, displayowe i wideo, które zapewniają pozytywne wrażenia użytkowników. Dzięki temu reklamodawcy zwiększają skuteczność i świadomość marki, a wydawcy utrzymują odbiorców i monetyzują ruch.


Każdego miesiąca MGID dociera do 900 milionów unikalnych użytkowników, z 200 miliardami wyświetleń reklam, u 25 tysięcy zaufanych wydawców. Więcej informacji na stronie: www.mgid.com

Previous Jak działa e-fakturowanie?
Next Budowanie najlepszego wizerunku marki

Może to Ci się spodoba

Reklama internetowa 0 Comments

Jak szybko i skutecznie zwiększyć zasięg działania firmy?

Właściciele firm w wielu branżach (szczególnie sprzedaż i usługi prowadzone przy pomocy Internetu) nie muszą być zdani tylko na klientów ze swojego miasta. Mogą przy pomocy sieci stron regionalnych znacznie

Reklama internetowa 0 Comments

Dlaczego Video Marketing jest tak ważny w Internecie

Video Marketing w dobie cywilizacji obrazu to bardzo skuteczna forma komunikacji. Dzięki filmom można dotrzeć do dużej grupy odbiorców i wypromować firmę w sieci. Ponadto obecność tego rodzaju treści na

Strategia 0 Comments

Jak reklamować swoją firmę w Internecie?

O konieczności przygotowania kreatywnej reklamy wie każdy początkujący oraz doświadczony przedsiębiorca. Dzięki temu jest w stanie dotrzeć do większej grupy klientów, zainteresować ich swoją ofertą, pobudzić wyobraźnię, zachęcić do zakupów

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź