MGID rozszerza swój zasięg w Polsce, podpisując umowę z CMC Media

MGID rozszerza swój zasięg w Polsce, podpisując umowę z CMC Media

MGID, globalna platforma reklamowa dla reklam natywnych, reklamy wideo oraz reklam displayowych, ogłosiła nawiązanie współpracy z CMC Media, w związku z rozszerzeniem własnej sieci wydawców w Polsce.


MGID, globalna platforma reklamowa, ogłasza współpracę z CMC Media — największą w Polsce grupą wydawców lokalnych. Kooperacja ta daje możliwość połączyć reklamodawców MGID z odbiorcami z ponad 100 serwisów CMC Media, w tym sochaczew.pl, sucha24.pl, lowicz24.eu, 24jgora.pl i wielu innych.


CMC Media to platforma SaaS z 20-letnim doświadczeniem w tworzeniu i zarządzaniu polskim lokalnym środowiskiem cyfrowym. Platforma działa zgodnie z najnowszymi trendami w technologii mobilnej, z naciskiem na spełnianie standardów Google, koncentrując się na monetyzacji i zwiększaniu przychodów wydawców.


W ramach zawartej umowy, CMC Media włączyli bardzo skuteczne miejsca docelowe MGID do swojego portfolio, zapełniając reklamodawcom MGID dostęp do lokalnych użytkowników przez 100% “brand-safe”, trafne oraz przyciągające wzrok jednostki reklamowe. Z kolei wydawcy mają możliwość zwiększyć monetyzację oraz polepszyć doświadczenie użytkowników dzięki systemowi rekomendacji treści MGID.


“MGID stale poszerza swój zasięg na każdym rynku i pogłębia relacje z kluczowymi partnerami w Polsce. Z przyjemnością informujemy o rozpoczęciu współpracy z CMC Media — jedną z największych grup wydawniczych w Polsce” —  powiedział Sergey Denisenko, CEO MGID. “Cieszymy się na współpracę z podobnie myślącą firmą i zapewniamy rozwiązańie w zakresie rekomendacji treści, które nagradza odbiorców doświadczeniem wysokiej jakości, a wydawców – różnymi opcjami monetyzacji.”


“Bardzo wysoko oceniamy jakość współpracy w zakresie obsługi reklamy natywnej oferowanej przez MGID. Obsługa naszej sieci od samego początku przebiega bardzo sprawnie, na każdym etapie konsultanci firmy wspierali proces testowania i wdrożenia. Usługę MGID wyróżnia duza dbałość o aspekty techniczne, od początku naszej współpracy wbudowany kod żadnego razu nie zakłócił działania witryny i zawsze był zgodny z obowiązującymi lokalnymi standardami, jednocześnie spełniając restrykcyjne wymagania Google — Core Web Vitals” — powiedział Marcin Ryński, CEO CMC Media.


O MGID

MGID to globalna platforma reklamowa, która pomaga markom docierać do unikalnych lokalnych odbiorców na dużą skalę. Wykorzystuje ukierunkowaną na prywatność technologię opartą na sztucznej inteligencji, aby wyświetlać wysokiej jakości, trafne reklamy w środowiskach bezpiecznych dla marki. Firma oferuje różne formaty reklam, w tym reklamy natywne, displayowe i wideo, które zapewniają pozytywne wrażenia użytkowników. Dzięki temu reklamodawcy zwiększają skuteczność i świadomość marki, a wydawcy utrzymują odbiorców i monetyzują ruch.


Każdego miesiąca MGID dociera do 900 milionów unikalnych użytkowników, z 200 miliardami wyświetleń reklam, u 25 tysięcy zaufanych wydawców. Więcej informacji na stronie: www.mgid.com

Previous Jak działa e-fakturowanie?
Next Budowanie najlepszego wizerunku marki

Może to Ci się spodoba

Facebook 0 Comments

Reklama Video na Facebooku – o czym pamiętać i na co uważać

Pomimo zmieniających się nieustannie upodobań internautów oraz ogromnej konkurencji, Facebook wciąż pozostaje liderem w obszarze serwisów społecznościowych. Może poszczycić się najliczniejszą grupą użytkowników i największym zasięgiem. To także najczęściej wykorzystywany

Reklama internetowa 0 Comments

Promocja na miarę potrzeb klienta

Czasami jest tak, że działania mające na celu spopularyzowanie danej marki, czy też konkretnego produktu nie przynoszą zamierzonych rezultatów. Zwykle powodem niepowodzenia jest powierzenie kampanii reklamowej niewłaściwym osobom. Na szczęście

Content marketing 0 Comments

Content Marketing – skuteczność musi kosztować

Oferowanie klientom ciekawych treści to obecnie jedna z najbardziej popularnych strategii marketingowych. Jednakże, aby była ona skuteczna, treści muszą być wartościowe, podane w atrakcyjnej formie. Takie podejście wiąże się z

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź