Taśmy z nadrukiem, czyli skuteczna reklama niskim kosztem

Taśmy z nadrukiem, czyli skuteczna reklama niskim kosztem

Taśmy samoprzylepne opakowaniowe nie muszą być zawsze w jednym nudnym kolorze. Najczęściej jest to kolor brązowy, jeśli taśmy wykonane są z kauczuku naturalnego. Taśmy z akrylu są żółte, a z papieru – białe lub żółte. Sklepy z artykułami opakowaniowymi oferują do wyboru także inne kolory taśm. Towar oklejony kolorową taśmą, zwraca większą uwagę klienta i wzbudza zaciekawienie.

Jeszcze bardziej interesujące są taśmy opakowaniowe z nadrukiem. Nie tylko zwracają one uwagę klientów, ale także skutecznie reklamują nadawcę opakowanej przesyłki lub firmę, z którą on współpracuje. Nadruk taśmy można zamówić w sklepie z akcesoriami pakowymi. Jednym z takich sprzedawców jest sklep internetowy totalmarket.pl.

Na taśmie samoprzylepnej można umieścić logo swojej firmy. Aby to zrobić, należy przesłać do sklepu odpowiedni plik, a dział graficzny wykona dla klienta projekt do akceptacji. Po zaakceptowaniu projektu sklep zajmuje się produkcją taśm z zamówionym nadrukiem. Realizacja zamówienia trwa około siedmiu dni. Następnie towar jest dostarczany do odbiorcy. Nadruki wykonywane są przeważnie na taśmach akrylowych.

Firma, która posiada taśmy samoprzylepne ze swoim logo, może z powodzeniem oklejać każdą przesyłkę do klientów tymi taśmami. W oczach klientów paczki będą wyglądać profesjonalnie i interesująco. Klienci siłą rzeczy zwrócą baczniejszą uwagę na nazwę firmy. Natychmiast po otrzymaniu przesyłki będą wiedzieli, kto jest adresatem, gdyż logo firmy na taśmie będzie bardzo wyraźne. Kolorowe napisy utrwalą im się w pamięci. W przypadku, gdy dana przesyłka została dostarczona do siedziby jakiejś firmy, a nie do klienta indywidualnego, logo na taśmie zauważy i zapamięta więcej osób.

Warto podkreślić, że taśmy z nadrukiem to skuteczna reklama niskim kosztem. Jest to pomysłowy i dość niekonwencjonalny sposób na zareklamowanie się, a przy tym niezbyt kosztowny. Ten sposób na reklamę nie jest też tak nachalny, jak inne bombardujące zewsząd reklamy. Nadruk na taśmie może bardziej zaciekawić klienta niż wszechobecne ulotki. Dzięki temu, że klient zapamięta nazwę firmy widniejącą na taśmie, w niedalekiej przyszłości prawdopodobnie znów skorzysta z oferty tej firmy. Taśmy z nadrukiem przyczyniają się więc do ugruntowania pozytywnego wizerunku firmy w oczach klientów.

Istnieje możliwość umieszczenia na taśmach również innych informacji oprócz logotypu. Można dodać np. dane teleadresowe firmy, hasło reklamowe lub informacje o produktach. Na taśmach można także zamieścić informacje ostrzegawcze, np. „nie rzucać”, „ostrożnie szkło” itp.

W sklepie internetowym totalmarket.pl istnieje możliwość wykonania wysokiej jakości nadruku do trzech kolorów. Nadruk wykonywany jest metodą fleksograficzną. Do tego wykorzystuje się nowoczesne drukarki przystosowane do drukowania np. na foliach i innych podłożach z tworzyw sztucznych.

W sklepie można ponadto kupić taśmy specjalistyczne, folie oraz ręczne urządzenia do aplikacji taśm i folii. Warto zakupić jedno z takich urządzeń i przy jego pomocy oklejać taśmą z nadrukiem towary do klientów. Wówczas przesyłki będą zapakowane bardzo profesjonalnie.

Warto też dodać, że oferowane taśmy cechują się dużą wytrzymałością, gdyż mają bardzo dobre parametry klejące. Dzięki temu materiały te doskonale zabezpieczają towar podczas transportu lub też w magazynie, jeśli ma on być tam przez jakiś czas przechowywany. Taśmy chronią przed otwarciem lub rozerwaniem opakowania. Warto zaopatrzyć się w dobrej jakości akcesoria pakowe, tym bardziej, że nie są to kosztowne materiały.


Jeśli poszukujesz informacji w zakresie reklamowania prowadzonej działalności gospodarczej to napisz. Postaramy się skutecznie doradzić i zaproponować najlepsze rozwiązanie dla Twojej firmy.-
* Wymagane

Dziękujemy za zainteresowanie! Nasz konsultant skontaktuje się tak szybko, jak to tylko będzie możliwe!

Previous Landing Pages – jak zarzucić sieć na klientów
Next Inbound Marketing - strategia sukcesu w branży e-commerce. Kilka praktycznych porad

Może to Ci się spodoba

Content marketing 0 Comments

7 grzechów głównych w Content Marketingu

Content Marketing to ostatnio jedna z najmodniejszych strategii w komunikacji marketingowej. Jednak jak to bywa powszechnie z nowymi trendami, wiele firm słyszało o niej i pragnie ją wdrożyć, jednak niewiele

Trendy 1Comments

Nowoczesne urządzenia elektroniczne a nasze oczy

Okazuje się, że wiele urządzeń elektronicznych a także niektóre formy oświetlenia będą powodować problemy ze wzrokiem, będą dla naszych oczu niebezpieczne i trzeba na to uważać., by nie zniszczyć swoich

Trendy 0 Comments

Automatyzacja Inbound Marketingu

Czym właściwie jest Inbound Marketing? To strategia, w której najważniejsze jest tworzenie przyciągających uwagę treści, dzięki czemu odbiorca na własną rękę dąży do odnalezienia ich twórców, a co za tym

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź