Reklama mobilna czyli przydrożna tablica reklamowa

Reklama mobilna czyli przydrożna tablica reklamowa

W dzisiejszych czasach powstają coraz to nowsze formy reklamy. Ostatnimi laty na ulicach pojawiły się reklamy mobilne, do których zaliczyć można na przykład reklamę na autobusach czy na specjalnie dostosowanych do tego przyczepach, ciągniętych przez samochody osobowe.

Czym jest reklama mobilna?

Reklama mobilna jest stosunkowo nową formą. W przypadku gdy chcemy okleić nią samochód osobowy lub środek komunikacji miejskiej, potrzebny nam jest materiał, który jest zadrukowany z jednej strony, z drugiej natomiast przepuszcza światło. Idealnym do tego celu materiałem będzie folia ONE WAY VISION (Drukarnia Kolumb realizuje druki właśnie na tej folii), która doskonale przepuszcza światło z jednej strony, nie tracąc tym samym na jakości nadruku z drugiej. Taka reklama mobilna cały czas pozostaje w ruchu, dzięki czemu ma większy zasięg, a co za tym idzie, może dotrzeć do większej ilości odbiorców.

Warto jednak pamiętać, że reklama mobilna ma również swoje wady. Jest na przykład mniejsza od billboardu, dodatkowo mogą ją przysłaniać większe samochody, dlatego decydując się na reklamę przydrożną, warto zastanowić się nad tym, co będzie lepsze oraz bardziej efektowne dla nas i dla promowanego przez nas produktu. Niezależnie jednak od tego, czy zdecydujemy się na przydrożną tablicę reklamową czy reklamę mobilną, warto zajrzeć na stronę drukarniakolumb.pl, która oferuje zarówno drukowanie reklam w formie billboardów czy banerów, jak i w formie druku wielkoformatowego na foliach czy siatce, a dodatkowo, na życzenie klienta, oferuje również wyklejanie witryn, plansz czy właśnie samochodów.

Materiały, na których drukuje się billboardy, banery czy reklamy mobilne, są odporne na działania atmosferyczne, co gwarantuje długą żywotność oraz niesłabnącą jakość. Pamiętać trzeba, że aby taka reklama mogła powstać, najpierw powinniśmy dostarczyć projekt drukarni, której chcemy zlecić wydrukowanie naszej reklamy. W dobie internetu bardzo popularne stały się drukarnie internetowe, dzięki którym możesz zaprojektować, zlecić oraz odebrać swoje zamówienie bez wychodzenia z domu lub z pracy.

Oczywiście reklama mobilna nie musi być cały czas w ruchu. Często zdarza się, że przy drodze zauważamy samą przyczepę reklamową, bez samochodu. Jest to też forma reklamy, przyczepa spełnia wtedy funkcję przydrożnej tablicy reklamowej, która jest co prawda mniejsza od billboardu, ale ma tę zaletę, że można ją co jakiś czas przetransportować w inne miejsce, przez co jej zasięg się powiększa.

Nielegalna reklama akustyczna

Jakiś czas temu bardzo modne stało się, prócz mobilnych reklam z przyczepami, wykorzystywanie megafonów w celu reklamy. Warto jednak zwrócić uwagę na to, iż taka praktyka jest nielegalna, a co za tym idzie, stosowanie jej może skutkować nałożeniem kary pieniężnej. Tego typu reklama częściej powoduje irytację przechodniów i hipotetycznych klientów, niż ich przychylność.

Podsumowując, reklama mobilna może być wykorzystywana jako przydrożny billboard, który co jakiś czas możemy transportować w inne miejsce, lub jako faktyczna reklama mobilna, która cechuje się szerszym zasięgiem niż zwyczajna tablica reklamowa.


Jeśli poszukujesz informacji w zakresie reklamowania prowadzonej działalności gospodarczej to napisz. Postaramy się skutecznie doradzić i zaproponować najlepsze rozwiązanie dla Twojej firmy.-
* Wymagane

Dziękujemy za zainteresowanie! Nasz konsultant skontaktuje się tak szybko, jak to tylko będzie możliwe!

Previous Instagram i Pinterest – duet doskonały w wizualnej komunikacji marketingowej
Next Najczęstsze błędy internetowych kampanii marketingowych

Może to Ci się spodoba

Strategia 0 Comments

Jak zatrzymać odwiedzających na stronie

Sztuką jest nie tylko zachęcić internautów do odwiedzenia naszej strony, ale także ich zatrzymać na dłużej i skłonić do podjęcia pożądanej akcji. Jak to zrobić i co może nam w

Strategia 0 Comments

Gadżety reklamowe. Które są najlepsze?

W dzisiejszych czasach firmy są zmuszone do bardziej intensywnego marketingu. Przy wszechobecnej konkurencji trzeba się mocno napracować, aby zwrócić na siebie uwagę potencjalnych klientów. Jednym ze sposobów na dobrą reklamę

Mobile marketing 0 Comments

Wady i zalety telemarketingu

W dzisiejszych czasach praktycznie każdy korzysta z telefonów komórkowych. Od małych dzieci, po młodzież, osoby dorosłe, po ludzi w podeszłym wieku. Nie powinien dziwić zatem fakt, ze nieustannie powstają firmy

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź