Nowe Budowane.pl w sieci

Nowe Budowane.pl w sieci

Strona Budowane.pl doczekała się nowej, atrakcyjnej odsłony. Obecny kształt i wygląd witryny prezentującej budownictwo w Polsce został opracowany i stworzony na bazie zebranych doświadczeń, szczegółowych analiz oraz opinii użytkowników.

Relacje foto i wideo z inwestycji budowlanych są od ponad dziewięciu lat archiwizowane na serwisie Budowane.pl – Budownictwo w Polsce. Podpatrzone okiem kamery i aparatu fotograficznego tajniki sztuki budowlanej znajdujące się na witrynie dedykowane są każdemu, kto zabiera się do budowania wymarzonego domu.

Od początku lipca 2015 prezentacja informacji na stronie internetowej jest dużo ciekawsza i nowocześniejsza. Nowa odsłona Budowane.pl to tylko nieznacznie przebudowana dotychczasowa struktura serwisu. Jednak poprawiona architektura informacji przedstawiona jest w sposób zdecydowanie bardziej funkcjonalny, w nowej odsłonie graficznej oraz w technologii Responsive Web Design (RWD). Dzięki temu strona Budowane.pl automatycznie dopasowuje się do różnych rozdzielczości ekranowych.

Odświeżone menu nawigacyjne pozwala na łatwiejszy dostęp do głównych sekcji tematycznych. Nawigacja strony wykorzystuje zdjęcia, grafiki i czytelne ikony. Najczęściej wyszukiwane przez użytkowników treści zostały wyeksponowane.

Nowa odsłona witryny internetowej Budowane.pl jest dostępna z komputerów stacjonarnych oraz urządzeń przenośnych. Strona przeszła testy zgodności z wszystkimi popularnymi systemami operacyjnymi urządzeń mobilnych.

Nowatorski, multimedialny projekt firmy Xella Polska o nazwie Budowane.pl wystartował na sieci wiosną 2007 roku. Prezentuje inwestycje budownictwa jednorodzinnego i wielorodzinnego w Polsce, które wznoszone są w oparciu o technologie Ytong, Silka oraz Multipor.

Strona Budowane.pl – Budownictwo w Polsce to jeden z internetowych projektów firmy Xella Polska Sp. z o.o. Firma jest pionierem energooszczędnych rozwiązań w budownictwie.

Xella Polska produkuje markowe wyroby Ytong i Silka, będące systemem białych bloków ściennych o wysokich parametrach cieplnych i wytrzymałościowych przeznaczonych do wznoszenia domów jednorodzinnych i wielorodzinnych oraz wielkoskalowych obiektów przemysłowych i komercyjnych. Xella Polska jest również producentem innowacyjnego systemu dociepleń od wewnątrz Multipor.


Jeśli poszukujesz informacji w zakresie reklamowania prowadzonej działalności gospodarczej to napisz. Postaramy się skutecznie doradzić i zaproponować najlepsze rozwiązanie dla Twojej firmy.-
* Wymagane

Dziękujemy za zainteresowanie! Nasz konsultant skontaktuje się tak szybko, jak to tylko będzie możliwe!

Previous Moda to dobra inwestycja
Next Trzy powody, dla których coraz więcej firm sięga po AdWords w kampaniach rekrutacyjnych

Może to Ci się spodoba

Trendy 1Comments

Innowacyjność w poligrafii i reklamie.

NOWE TECHNOLOGIE I TRENDY. KORONY REKLAMY NA TARGACH REMADAYS 2016 – DRUK CYFROWY Z JAKOŚCIĄ OFFSETU JUŻ OD 1 SZT. Świat druku rozwija się bardzo dynamicznie, nie tylko nadążając za

Trendy 0 Comments

Systemy informatyczne w Twojej firmie – organizacja, optymalizacja i oszczędności

Zaawansowane rozwiązania informatyczne, w tym systemy klasy ERP, stają się standardem obowiązującym w większości przedsiębiorstw. Dlaczego? Usprawniają obieg informacji, przyczyniając się jednocześnie do oszczędności na poziomie nawet kilkudziesięciu procent. Firmy

Trendy 0 Comments

Oklejanie samochodów w służbie reklamy

Car wrapping od dawna wykorzystywany jest w branży reklamowej. Zobacz, co to jest oklejanie reklamowe aut i jakie oferuje korzyści? Samochód – nośnik reklamy Car wrapping, czyli oklejanie aut specjalną

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź