Gra Fair Play procentuje nie tylko w sporcie: nowa kampania TransferGo z Piotrem Żyłą

Gra Fair Play procentuje nie tylko w sporcie: nowa kampania TransferGo z Piotrem Żyłą

Piotr Żyła po raz kolejny został twarzą kampanii TransferGo. W najnowszym spocie marka odnosi się do sportowego współzawodnictwa, podkreślając, jak ważne są zasady Fair Play – także w biznesie.

Uczciwość w świecie finansów

Branża finansowa mało komu kojarzy się z etyką. To, co najpierw przychodzi nam na myśl to nastawienie na zysk, a co za tym idzie, mnóstwo kosztów, prowizje i dodatkowe opłaty. Choć trudno o przykład bardziej konkurencyjnego środowiska, ta konkurencyjność nie zawsze przekłada się na pro kliencką postawę, przynajmniej tak było do tej pory. Sytuacja zaczęła się zmieniać, gdy na rynek wkroczyły FinTechy.

FinTechy pokazały, głównie klientom banków, że usługi można świadczyć taniej, szybciej i prościej, jednocześnie gwarantując ten sam poziom bezpieczeństwa transakcji. Sukces, jaki przyniosły ich działania, pozwala zrozumieć, że uczciwe zasady i etyczne postępowanie nie stanowią słabości firmy, ale mogą stać się jej siłą – wystarczyło jedynie wyjść naprzeciw tym, którzy czekali na innowacje i bardziej pro-konsumenckie rozwiązania.

Konsumenci są coraz bardziej świadomi, w dodatku mają wiele możliwości sprawdzenia danej firmy, porównania jej z konkurencją. Dziś wygrywają Ci, którzy szanują reguły, prawidłowo oceniają rynkowe nastroje i wychodzą z uczciwą ofertą – mówi Magdalena Gołębiewska, Country Manager TransferGo.

Idea towarem na sprzedaż?

Nic nie przyciąga klientów, a także pracowników, tak mocno jak firma oparta o ideę – zwłaszcza, jeżeli wartości, przyświecające firmie mają realne odzwierciedlenie w jej działalności. Nic więc nie sprzedaje wizerunku firmy lepiej niż prawdziwa idea. W przypadku TransferGo, który powstał jako alternatywa dla drogich przelewów bankowych, ideą było założenie, że tą samą usługę można wykonać lepiej i taniej.

Branża finansowa i Fair Play wcale się nie wyklucza. Wręcz przeciwnie, w tej branży, według nas jest to podstawa. Kiedy chodzi o pieniądze Klient oczekuje transparentności, rzetelności i uczciwości. Tylko tak można zbudować lojalność, a to dla nas, w  TransferGo, główny cel – mówi Magdalena Gołębiewska.

W promowaniu dobrych praktyk, marce pomaga Piotr Żyła. Piotr, z TransferGo współpracuje już po raz drugi. Niedawno mogliśmy oglądać go w mini-serialu “Żyła i Klasyk w Onlajnie”, emitowanym na kanale YouTube marki TransferGo. Tam, wraz z Wojtkiem Fiedorczukiem,
w zabawny sposób wyjaśniali “o co chodzi z tą onlajnowoscią”. Czasem edukując, czasem wyśmiewając zachowania internautów. Wszystko w stylu Piotra – przyjemnie i lekko.

“TransferGo jest inne niż reszta finansowych firm, nie są skostniali, a otwarci i pozytywni. Fajna sprawa, wszystko idzie szybko i tanio, a przecież o to chodzi” – komentuje skoczek swoją współpracę z marką.

“Tym razem, z uwagi na przedświąteczny czas, postawiliśmy na emocjonalne podejście. W życiu chodzi przecież o to aby wspierać siebie nawzajem, pomagać sobie, czyli przysłowiowo – GRAĆ FAIR. W TransferGo tak właśnie prowadzimy biznes”. – komentuje Gołębiewska.

TransferGo oferuje rewolucyjną pod względem cenowym ofertę przelewów zagranicznych, nawet 90% tańszą niż w bankach lub u innych dostawców. Dużą zaletą jest także to, że przelewy dostarczane są następnego dnia roboczego, a w opcji ekspress w zaledwie 30 minut.

“Zależy nam, aby dzięki kampanii poznało i wypróbowało nas jak najwięcej osób. Z tego powodu oferujemy kod FAIRPLAY, który niweluje opłaty za pierwszy przelew, nawet ten
z dostawą w 30 minut ” – podsumowuje Gołębiewska.

Proste, uczciwe zasady, szybkość i bezpieczeństwo od początku kojarzyły mi się z typowo sportowym działaniem, dlatego podkreślanie wagi tych wartości, także poza sportem, uważam za niezwykle wartościowe – mówi sportowiec.

Wiemy, że oczekiwania są różne i staramy się być fair do wszystkich. Staramy się proponować jak najbardziej pro konsumenckie rozwiązania – pierwszą transakcję często oferujemy za darmo aby użytkownik, mógł wypróbować usługę i sam ocenić, czy to rzeczywiście coś dla niego, stałym klientom oferujemy wiele zniżek, kody rabatowe, staramy się indywidualnie podchodzić do każdego z nich. Z okazji kampanii zachęcamy do skorzystania z kodu FAIRPLAY, który niweluje opłaty nawet na przelewy expressowe (30 minut na koncie odbiorcy).  – podkreśla przedstawicielka TransferGo.

O kampanii

30 sekundowy spot jest dostępny na kanale YouTube marki. Za zakup mediów do kampanii odpowiada dom mediowy Sales&More, spot zrealizowany został przy współpracy z agencją kreatywną 23Heroes, a wyreżyserowany przez niezawodnego Karola Moch.

***

O TransferGo

Transfer Go, z siedzibą w Londynie, jest międzynarodową firmą zajmującą się przelewami online. Produkty i usługi oferowane przez Transfer Go skierowane są do pracujących emigrantów na całym świecie. Firma jest jednym z najszybciej rozwijających się przedsiębiorstw w swojej branży. Założona w 2012 roku zrealizowała już ponad milion transakcji! O jakości świadczonych usług świadczyć mogą opinie Klientów, które śledzić można między innymi na niezależnym portalu TrustPilot, gdzie średnia ocen wynosi 9,5/10 (Excellent). Spółka pozwala na dokonywanie przelewów do 45 krajów w całej Europie, jak i poza nią. Niedawno TransferGo umożliwiło przelewy do Chin i Indii. Transfer Go ma siedzibę w należącym do Canary Wharf Group Level39, największym europejskim miejscu wspierającym firmy z rynku FinTech.

Previous Co pisać w sklepie internetowym by osiągnąć zysk i ruch?
Next Czy opłaca się wypożyczyć samochód?

Może to Ci się spodoba

Trendy 0 Comments

MLM – drogą do sukcesu finansowego?

MLM, czyli z angielskiego Multi Level Marketing lub inaczej network marketing, a po polsku marketing sieciowy, to interesująca forma na założenie własnego biznesu. Co prawda, wielu kojarzy się z handlem

Trendy 0 Comments

Jak reklamować swoją firmę w Internecie?

O konieczności przygotowania kreatywnej reklamy wie każdy początkujący oraz doświadczony przedsiębiorca. Dzięki temu jest w stanie dotrzeć do większej grupy klientów, zainteresować ich swoją ofertą, pobudzić wyobraźnię, zachęcić do zakupów

Strategia 0 Comments

Najczęstsze błędy internetowych kampanii marketingowych

Właściciele firm, zakładów i portali bardzo często decydują się na ograniczenie nakładów finansowych na promocję swojej marki. Samodzielnie podejmują się zadania kampanii reklamowej, ograniczając się do kont na portalach socjalnych

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź