Faktura Small Business – program do faktur

Faktura Small Business – program do faktur

Faktura Small Business to jeden z najpopularniejszych programów do fakturowania, który od wielu już lat oferowany jest przez firmę MEGA-TECH. Program ten jest stosunkowo prostym narzędziem, które dzięki bardzo intuicyjnej i nieskomplikowanej obsłudze zdobyło ogromną popularność, przede wszystkim wśród niewielkich, lokalnych przedsiębiorstw, które rozpoczynają dopiero swoją działalność gospodarczą i nie prowadzą gospodarki magazynowej. Testową wersję programu Faktura Small Business mogą Państwo pobrać na stronie www.mega-tech.com.pl.

Warto wspomnieć, że program Faktura Small Business oprócz możliwości wystawiania rozmaitych dokumentów sprzedaży, daje nam także możliwość stworzenia przydatnych kartotek towarów, usług oraz naszych klientów. Kartoteki te są bardzo pomocne dla użytkowników podczas generowania nowych faktu. Jest to rozwiązanie, które nie tylko pozwoli nam zaoszczędzić mnóstwo czasu, ale również zniweluje ryzyko pojawienia się błędów podczas wystawiania faktur. Dzięki aplikacji Faktura Small Business możemy bardzo sprawnie i szybko przygotować atrakcyjne oferty i zamówienia dla naszych stałych klientów, które w późniejszym czasie będziemy mogli błyskawiczne przekształcić w fakturę pro-forma lub w zwykłą fakturę, w zależności od naszych indywidualnych potrzeb. Wszystkie dokumenty sprzedaży możemy oczywiście wydrukować na naszej drukarce, albo zapisać je na dysku twardy. Faktura Small Business daje nam możliwość zapisywania dokumentów w formacie PDF, JPG oraz w HTML.

Aplikacja Faktura Small Business daje nam również dostęp do bardzo przydatnych analiz oraz zestawień, dzięki którym będą mogli Państwo na bieżąco analizować wyniki swojej pracy. Do dyspozycji mamy między innymi analizy:

  • sprzedaży według klientów
  • najlepiej i najgorzej sprzedawanych towarów
  • najlepszych i najgorszych klientów
  • nieuregulowanych należności oraz zobowiązań naszych klientów
  • ilościowych sprzedanych towarów w danym okresie

Bardzo dużym atutem aplikacji Faktura Small Business jest również możliwość samodzielnego stworzenia indywidualnego szablonu zamówienia oraz faktury. Program ten może być śmiało wykorzystywany nie tylko na pojedynczych stacjach roboczych, ale również i na wielu różnych komputerach, które pracują w obrębie wspólnej sieci lokalnej. Wszystkie dane przechowywane są w bardzo popularnej bazie danych MySQL, z której obsługą nie powinno być żadnych większych problemów.

Jeżeli nigdy wcześniej nie korzystali Państwo z żadnego programu do fakturowania, a potrzebujecie solidnego i niezawodnego narzędzia z najwyższej światowej półki to Faktura Small Business z pewnością zaspokoi wasze oczekiwania.


Jeśli poszukujesz informacji w zakresie reklamowania prowadzonej działalności gospodarczej to napisz. Postaramy się skutecznie doradzić i zaproponować najlepsze rozwiązanie dla Twojej firmy.-
* Wymagane

Dziękujemy za zainteresowanie! Nasz konsultant skontaktuje się tak szybko, jak to tylko będzie możliwe!

Previous Aplikacja mobilna bez umiejętności programowania? Właśnie ruszył projekt PoqAd
Next ETI Base Code – kodeks etyczny dla każdej organizacji!

Może to Ci się spodoba

Trendy 0 Comments

Real Time Marketing

Komunikacja marketingowa w Internecie, jeśli chodzi o sposoby dialogu z klientami, praktycznie w niczym nie przypomina tej prowadzonej w świecie realnym. Nowoczesne technologie stwarzają ogromne możliwości, zarówno jeśli chodzi o

Trendy 0 Comments

Pokolenie Y – wyzwanie dla marketingu

Każdemu pokoleniu przyświecają inne ideały. Te obecne, zwane generacją Y (Millennials) dość selektywnie konsumuje media, jest ślepe na klasyczne reklamy. Małą wagę przykłada do własności, nie przywiązuje się do marek.

Trendy 0 Comments

Łatwiej nam odejść z pracy niż ją poszukać

Temat pracy jest w dzisiejszych czasach jednym z najczęściej poruszanych zarówno podczas spotkań towarzyskich, jak także przypadkowych rozmów. Zapewne wszyscy się zgodzą z tym, iż obecnie o wiele łatwiej odejść

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź