Aplikacja mobilna bez umiejętności programowania? Właśnie ruszył projekt PoqAd

Aplikacja mobilna bez umiejętności programowania? Właśnie ruszył projekt PoqAd

Wrocławska spółka Poqad uruchomiła narzędzie skierowane do małych i średnich przedsiębiorstw chcących stworzyć aplikację mobilną dla swoich klientów. Projekt PoqAd to jeden z pierwszych płatnych systemów dostępnych na polskim rynku w modelu abonamentowym.

Według najnowszych statystyk blisko połowa Polaków posiada i aktywnie korzysta ze smartfonów. Wzrost popularności sprzętów tego typu wymusza na firmach zmiany w komunikacji online. Standardem jest już tworzenie stron mobilnych oraz stron responsywnych. Szukając nowych form komunikacji z klientami, firmy coraz częściej decydują się także na tworzenie dedykowanych aplikacji mobilnych.. Niestety jest to inwestycja wymagająca sporych, dodatkowych kosztów, których MŚP nie są zwykle w stanie ponieść.

Odpowiedzią na tego rodzaju potrzeby ma być serwis PoqAd, który pozwala na samodzielne tworzenie aplikacji mobilnych w intuicyjnych formularzach. Budowanie aplikacji polega na łączeniu ze sobą modułów – funkcjonalności, dzięki którym można przygotować aplikację wg własnych oczekiwań. Wśród dostępnych funkcjonalności można odnaleźć zarówno elementy klasycznej www – kontakt, mapa, dane teleadresowe, jak i bardziej zaawansowane – czytnik QR kod, rozszerzona rzeczywistość czy program lojalnościowy w wersji mobilnej.

Serwis skierowany jest przede wszystkim do małych i średnich przedsiębiorstw, które chcą rozszerzyć swoją komunikację o mobile, a jednocześnie nie są w stanie ponieść kosztów tworzenia aplikacji mobilnej na zlecenie. Koszt stworzenia aplikacji poprzez PoqAd jest dużo niższy niż budowanie jej od zera. Dzięki temu mogą sobie na nie pozwolić nawet restauracje czy niewielkie hotele – wyjaśnia Hubert Wochyński, Prezes Zarządu, PoqAd.

Twórcy serwisu dla swoich użytkowników przygotowali trzy pakiety cenowe – najtańszy, który umożliwia jednoczesne tworzenie aplikacji na dwa systemy operacyjne Android i iOS, pakiet premium na trzy systemy operacyjne Android, iOS i Windows Phone oraz pakiet umożliwiający tworzenie aplikacji pod własną marką.

Kreator PoqAd został tak zaprojektowany, aby użytkownik mógł tworzyć aplikacje w pełni samodzielnie, bez dodatkowych umiejętności programistycznych. Na życzenie klienta firma może również stworzyć aplikację z dostępnych w kreatorze modułów, dostarczając gotowy do implementacji projekt.


Jeśli poszukujesz informacji w zakresie reklamowania prowadzonej działalności gospodarczej to napisz. Postaramy się skutecznie doradzić i zaproponować najlepsze rozwiązanie dla Twojej firmy.-
* Wymagane

Dziękujemy za zainteresowanie! Nasz konsultant skontaktuje się tak szybko, jak to tylko będzie możliwe!

Previous Trzy powody, dla których coraz więcej firm sięga po AdWords w kampaniach rekrutacyjnych
Next Faktura Small Business - program do faktur

Może to Ci się spodoba

Mobile marketing 0 Comments

Reklama w aplikacjach – trend przyszłości

W chwili obecnej to jeszcze dość drażliwy temat. Jednak za chwilę to będzie najgorętszy temat w branży marketingu online, dlatego warto przyjrzeć się mu już dzisiaj. Czy mają szansę na

Mobile marketing 1Comments

Google stawia na mobile

Liczba mobilnych internautów z roku na rok rośnie w niemal astronomicznym tempie. Serwisy chcąc zaskarbić sobie ich zaufanie, nieustannie inwestują w rozwój swoich witryn. Z duchem czasu idzie także wyszukiwarka

Mobile marketing 0 Comments

Spersonalizowana reklama mobilna napędza rynek marketingu online

Firmy coraz więcej wydają na marketing w internecie. Taka reklama jest coraz bardziej profesjonalna i zindywidualizowana. To już nie jest masowy spam, ale wysyłanie e-maili z treścią dobrze dopasowaną do potrzeb i zainteresowań konkretnych odbiorców. Coraz większe znaczenie

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź